Καλώς ήρθατε, επισκέπτης! [ Εγγραφή | Σύνδεση

 

Παθητικος για Αλβανους ιδρωμενους αντρες.Pasiv për burrat djersitur shqiptarë

  • Καταχωρημένα: 25/02/2024 10:46
  • Λήγει: 331 ημέρες, 12 ώρες
Lenovo_A1000_IMG_20160818_233719

Περιγραφή

Unë jam një pasiv i bindur 38 vjeç dhe po kërkoj burra djersitur shqiptarë që pëlqejnë të trajtohen nga një pasiv që dashuron djersën e burrave dhe bën gjithçka që i thonë. Më pëlqen të lëpij djersën nga kudo dhe sa më i djersitur është një njeri aq më shumë më pëlqen. Dhe sigurisht kush dëshiron mund të më qij dhe të turpërojë dhe të bëjë çfarë të dojë me mua. Të pranuar dhe shumë burra të djersitur shqiptarë së bashku. Të gjithë të interesuarit mund të më dërgojnë një mesazh në viber në 6947845962

Δεν υπάρχουν ετικέτες

  

Listing ID: 6775c1e415e64202

Report problem

Processing your request, Please wait....

Γιάννα. πάρε με μέχρι τις 3.00 τα μεσάνυχτα

Γιάννα. πάρε με μέχρι τις 3.00 τα μεσάνυχτα

Είμαι σέξι ξανθιά κοπέλα με μακρυά μαλλιά

Είμαι σέξι ξανθιά κοπέλα με μακρυά μαλλιά

Νάνσυ Μολδαβέζα

Νάνσυ Μολδαβέζα

Πωλίνα

Πωλίνα