Καλώς ήρθατε, επισκέπτης! [ Εγγραφή | Σύνδεση

 

Υπηρετης – Σκλαβος γυμνασμενων Αλβανων

  • Καταχωρημένα: 10/12/2023 10:06
  • Λήγει: 331 ημέρες, 9 ώρες
IMG0208A

Περιγραφή

Unë jam pasiv 40 vjeç, i bindur dhe i nënshtruar dhe më pëlqen t’u shërbej burrave të trajnuar shqiptarë. Pas stërvitjes ose punës, më pëlqen të lëpij gjelat e tyre të djersitur, trupat dhe këmbët e tyre të djersitura. Më pëlqen shumë t’u lëpij këmbët dhe kushdo që dëshiron mund të më bëjë që t’i lëpij këmbët. Unë pranoj shthurjen, dreqin dhe çfarëdo tjetër që u pëlqen. Kushdo mund të më bëjë skllav të tyre. T’i shërbejë, t’i bëjë punët, t’i pastrojë shtëpinë. Të bëjë me mua atë që do dhe t’i përkasë plotësisht. Për ata që duan të zbrazin karin, vrima ime pret t’i shërbejë. Edhe në grupe. Kush deshiron te me beje kurve dhe robin e tij le te dergoje mesazh ne 6947845962 ne viber.

Δεν υπάρχουν ετικέτες

  

Listing ID: 6405cb89fcd86536

Report problem

Processing your request, Please wait....

Είμαι 168, 55 κιλά με πολύ καυτά βυζιά!!

Είμαι 168, 55 κιλά με πολύ καυτά βυζιά!!

Χορεύτρια σε γνωστό club των Αθηνών

Χορεύτρια σε γνωστό club των Αθηνών

Είμαι Σάρα 23 ετών με πολύ όμορφο κορμί

Είμαι Σάρα 23 ετών με πολύ όμορφο κορμί

Μάρω σέξι με εξωτική ομορφιά

Μάρω σέξι με εξωτική ομορφιά